33506.png

ПОЛИЦА ЗА БАЊА Л-00680

200.00ден

Форма: правоаголна полица со два магнета за на ѕид Димензии на производот: 29 x16 x10см Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016804 Категорија
Погледни кошничка