33387.png

ПОЛИЦА ЗА КУПАТИЛО Л-00287

260.00ден

Димензии: 53 х 28 х 11,5см Материјал: пластика Вклучува: две полици и две мали закачалки
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ002876 Категорија
Погледни кошничка