33385.png

ПОЛИЦА ЗА КУПАТИЛО 3/1 Л-00791

350.00ден

Има 3 полици и закачалка за бања Не рѓосува од допир на вода Материјал: пластика Димензии: 25 x 1 3x 71см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017917 Категорија
Погледни кошничка