20262.png

ПРАВОСМУКАЛКА ХБ-2005 РС,ВР

4,650.00ден

Моќност од 700w Напон 220-240v Контејнер за прашина со голем капацитетод 3 литри Алуминиумски мотор Телескопска цевка
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ023219 Категории ,
Погледни кошничка