20264.png

ПРАВОСМУКАЛКА ХБ-2025 БЛ

2,250.00ден

Напон 220-240v 50-60Hz Moќност 600w Капацитет 0,5л Аспирација 13 kpa Должина на кабел 3м
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ000381 Категории ,
Погледни кошничка