27217.png

ПРАВОСМУКАЛКА ХБ-2026АУ

6,990.00ден

Моќност 120w DC батерии 22.2V 2200 MAH батерии 2 брзини на работа 20-40 мин пакет батерии што се одвојуваат филтри за перење и за повеќекратна употреба четка со ротирачки мотор од 18 степени со LED светла 2 во 1 индикатор за полнење основа за полнење со функција за складирање тесна млазница и мала четка за лесно чистење се користи во вертикална положба се трансформира во мала рачна правосмукалка погодна за тешко достапни места, возила и сл.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ029709 Категории ,
Погледни кошничка