27218.png

ПРАВОСМУКАЛКА ХБ-2026РС

6,990.00ден

Моќност120w DC батерии 22.2v 2200mah батерии 2 брзини на работа 20-40 мин Пакет батерии што се одвојуваат Филтри за перење и за повеќекратна употреба Четка со ротирачки мотор од 18 степени со LED светла 2 во 1 индикатор за полнење Основа за полнење со функција за складирање Тесна млазница и мала четка за лесно чистење Се користи во вертикална положба Се трансформира во мала рачна правосмукалка погодна за тешко достапни места, возила и сл
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ029716 Категории ,
Погледни кошничка