12467.png

ПРАВОСМУКАЛКА ХБ-2080БЛ

3,650.00ден

Моќност 1500w Напон 220-240v Должина на кабел 3.2м Капацитет на вреќичка 1,5л Ниво на бучава 85db
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ024605 Категории ,
Погледни кошничка