25907.png

ПРАВОСМУКАЛКА ХБ-2815АУ

5,990.00ден

Моќност 2200w Напон 220-240v Четка за теписи и тврди подови Метална телескопска цевка Платно торбаба што се пере Капацитет од 3л Филтер Кабел со вкупна должина од 5м и VDE приклучок Флексибилно црево 360 степени ротирачки тркала и приклучок за црево Прекинувач на педалот со автоматски кабел за отмотување
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ028788 Категории ,
Погледни кошничка