25905.png

ПРАВОСМУКАЛКА ХБ-2820АУ

7,500.00ден

Моќност 2200w Напон 220-240v Метална телескопска цевка Мулти-циклонски систем со филтри што може да се перат Кабел до должина од 5м Контејнер за прашина со голем капацитет од 4,5л со функција за празнење со едно притискање на копче 360 степени ротирачки тркала и приклучок за црево Лесна за употреба
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ028795 Категории ,
Погледни кошничка