36886.png

ПРАВОСМУКАЛКА ХБ-2860БЛ

6,200.00ден

Моќност 2000w напон 1.600-2000v капацитет од 2,5л кабел од 4,3м хепа филтер заштита од прегорување
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ034291 Категории ,
Погледни кошничка