35475.png

ПРАВОСМУКАЛКА 2 во 1 ХБ-2825РС

2,780.00ден

Моќност 800w Турбо вшмукување Лесно вртлива метална рачка Должина на кабел од 5м Може да се користи и без кеса за прашина Употреба 2 во 1
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ058013 Категории ,
Погледни кошничка