35152.png

ПРЕНОСЛИВ ПРЕКЛОПЕН БЕБЕШКИ КРЕВЕТ 6567

3,300.00ден

Лесно се носи насекаде Преклопен, пренослив и практичен за перење Практично и лесно за користење Овозможува бебето да спие Со мрежа за комарци Димензии на креветчето - 69 x 60 x 38см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806129 Категории ,
Погледни кошничка