37079.png

РАЧЕН БЛЕНДЕР ХБ-7673НГ

1,400.00ден

Напон 220-240V- 50/60 Hz Моќност300-400w Две брзини Сечило од не'рѓосувачки челик Бакарен мотор Ергономска употреба и дизајн Брз и практичен
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ053353 Категории ,
Погледни кошничка