20412.png

РАЧЕН МИКСЕР ХБ-4120

1,390.00ден

Моќност: 250w Бакарен мотор Кабел за напојување 2x0,5x1,35m 7 брзини Ниво на бучава 73 dBA Лесен за употреба Лесно се чисти
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022632 Категории ,
Погледни кошничка