33382.png

РЕНДЕ ДОРА Л-00446

100.00ден

Димензии: 25 x 12 x 1,5см Материјал: пластика Еднострано сечило
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ004467 Категории , ,
Погледни кошничка