33381.png

РЕНДЕ ЦАРЕТТА Л-00204

90.00ден

Материјал: пластика Димензии: 19,5 х10 х 5см Има сад за изренданиот зеленчук
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ002043 Категории ,
Погледни кошничка