35383.png

РОЛЕРКИ 603

2,100.00ден

Ролерите се достапни во четири бои: црвена, плава, лилјакова и розе Броеви од: 31-34, 35-38 и 39-42 кои се пуштаат на самите ролери до посакуваниот број Силиконско тркало кое свети Спакувани во специјална торбичка за носење
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806140 Категорија
Погледни кошничка