20546.png

САД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА ХБ-1355

2,100.00ден

Напон 220-240V 50/60Hz Моќност 400 W Три округли сада Копче за регулирање на готвењето
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ023158 Категории ,
Погледни кошничка