33423.png

СЕПАРАТОР ЗА ЈАЈЦА Л-00462

20.00ден

Димензии: 60 x 135 x 30мм Тежина: 17гр. Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ004627 Категории ,
Погледни кошничка