33422.png

СЕТ ЗА ДЕКОРАЦИЈА Л-00556

40.00ден

Сетот вклучува 4 шаблони за декорација со разни форми Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015562 Категории , ,
Погледни кошничка