33392.png

СЕТ 4 КУТИИ БСФ-00831

120.00ден

Материјал: пластика Пакет вклучува 4 кутии: 1 x 500 мл 1 x 350 мл 1 x 250 мл 1 x 100 мл
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ008311 Категорија
Погледни кошничка