33393.png

СЕТ 4 КУТИИ ЗА ХРАНА БСФ-00829

150.00ден

Материјал: пластика Сетот вклучува 4 кутии: 1х 0,30мл 1х 0,45мл 1х 0,65мл 1х 1л
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ008298 Категорија
Погледни кошничка