33435.png

СЕТ 4 МОДЛИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА Л-00553

50.00ден

Материјал: пластика Количина: 4 броја Дизајн: модлите се во форма на цвет и лесно може да се употребат за декорирање
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015531 Категории ,
Погледни кошничка