-17%
35652.png

СЕТ 4 ПОДМЕТАЧИ СТ051

420.00ден

Offer Ends In:
5Days15Hours01Minute34Seconds
Подметачот има елегантен дизајн кој е одличен додаток за вашата трпезариска маса. Не се лизга, отпорен е на топлина што е совршен избор за време на вечерата и кафето. Направено од еколошки ПВЦ Димензии: 45х30см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806145 Категории ,
Погледни кошничка