21393.png

СЕЦКО ХБ-4504 БЛ

1,090.00ден

Моќност 100 w Напон 220-240V - 50 / 60HZ Капацитет 500ml Лесно се чисти Бакарен мотор Кабел
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ028030 Категории ,
Погледни кошничка