33502.png

СИТЦЕ Л-00624

20.00ден

Цедалка за лабаво Димензии: 13,5см x 9см x 2см Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016248 Категории ,
Погледни кошничка