12663.png

СОКОВНИК ХБ-3324 АБ,НГ

990.00ден

Систем - двонасочна ротација Одвојливи компоненти за лесна употреба и ефикасно чистење Ниво на бучава: 65db Moќност: 25w Kaпацитет: 750ml
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016433 Категории ,
Погледни кошничка