12661.png

СОКОВНИК ХБ-3501 НГ,АБ

2,100.00ден

Напон: 220-240v Moќност: 350w Капацитет на сад: 350ml Ниво на бучава 71,5 db Нерѓосувачки челик Бакарен мотор
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ009350 Категории ,
Погледни кошничка