26908.png

СТОЛ ЗА ДЕЦА ТРН-047

250.00ден

Издржливост до 40кг Димензија 25x40 см Материјал пластика Столчето е достапно во повеќе бои
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ190367 Категории ,
Погледни кошничка