17950.png

СТОЛ ЗА ПЛАЖА 8007

2,250.00ден

Стол за плажа Достапни бои: црвена, тегет и зелена Издржливост: 100кг. Лесен за носење и расклопување Должина во лежечка положба - 153см.
ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805556 Категории ,
Погледни кошничка