35670.png

СТОЛ НА РАСКЛОПУВАЊЕ 8016

980.00ден

Стол за плажа на расклоп Димензии: 83х22х57см Издржливост: максимално до 50кг. Материјал: платно
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806148 Категории ,
Погледни кошничка