36004.png

ТАШНА ЗА ПЛАЖА 568-4

460.00ден

Материјал: текстил во повеќе дезени Плетена рачка Начин на закопчување: патент на целата должина Димензии: 50х35см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806186 Категорија
Погледни кошничка