25885.png

ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ ХБ-3562НГ

1,950.00ден

Моќност 1100-1300w Напон 220-240v Прилагодлив термостат Плоча отпорна на топлина Куќиште од нерѓосувачки челик Лесно за чистење
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027088 Категории ,
Погледни кошничка