37070.png

ТОСТЕР ХБ-532

2,630.00ден

Напон 220-240V - 50 / 60Hz Моќност 1100 - 1300 W Тост и скара 2 во 1 Гранитна плоча со нерѓосувачки челик Материјал инокс
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ021581 Категории ,
Погледни кошничка