35683.png

ТРАМБОЛИНА ТЏ-Т5 180см

9,990.00ден

Висина: 210см Пречник: 180см Издржливост: 80кг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806155 Категорија
Погледни кошничка