37731.png

ТРИЦИКАЛ Б-7061

1,200.00ден

Ергономски и одличен за вашето дете. Лесно пренослив Цврста и здрава структура на каросеријата и способност за вртење на функцијата на раката на воланот Лесно и практично се одржува Совршена комбинација на бои Не содржи канцерогени материи. Материјал: пластика Димензии: 66 x 43 x 63
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806260 Категории ,
Погледни кошничка