37732.png

ТРИЦИКАЛ Б-7065

1,000.00ден

Возраст за употреба од 1-3 години Бруто тежина: 2,9 кг 2 педала Димензии: висина: 54 см ширина: 41см должина: 57 см Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806261 Категории ,
Погледни кошничка