17953.png

ТРОТИНЕТ 311

2,150.00ден

Тротинет бубамара е наменет за рекреација на детето надвор од домот Издржливост до 25кг Достапни во повеќе бои: розе, плава, зелена и портокалова Напред изразно е видлива бубамарата, која може да послужи како корпа Има тројни намени како: проодувалка, баланс велосипед и седечки тротинет Има прилагодливо седиште во 3 позиции, кое го следи вашето дете во растот Димензии: 69х73х78см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805549 Категорија
Погледни кошничка