35382.png

ТРОТИНЕТ 671

3,100.00ден

Тротинет за рекреација на детето надвор од домот Издржливост до 100кг Достапни во повеќе бои Има вградено потпирачка, која му дава стабилност
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806139 Категорија
Погледни кошничка