26894.png

ХРАНИЛКА ЗА ДЕЦА 201906-01

1,750.00ден

2 точки на безбедност на вашето бебе Лесна, цврста и издржлива структура Делови што можат да се отстранат и лесно се инсталираат Отстранлив голем ергономски послужавник за храна Држач за телефон на самиот послужавникот Може расклопена да се стави во багажникот на автомобилот Може да се користи од 6-тиот месец до 25 кг Димензии - длабочина:59 см ширина:59 см висина:90 см Хранилката е изработена од материјали што не му штетат на здравјето на вашето бебе
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ180137 Категории ,
Погледни кошничка