29954.png

ЦЕДАЧ ЗА ОВОШЈЕ ХБ-1702

2,400.00ден

Нерѓосувачки челик За домашна употреба Лесен за чистење Едноставен за употреба Цврст и стабилен
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ044429 Категории ,
Погледни кошничка