37268.png

ЧАДОР ЗА СОНЦЕ 093-165

3,600.00ден

Елегантен чадор димензии 2 х 3м, кој обезбедува голема површина на сенка во секој надворешен простор како што е градината, балкон од вашиот дом Отпорен е на временски услови, вода и сончева светлина Материјал: метал, платно - полиестер
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806241 Категории ,
Погледни кошничка