28521.png

ЧАДОР ЗА СОНЦЕ 3м 093-270

3,600.00ден

Отпорен на вода и сонце Материјал: квалитетен полиестер, алуминиум и метална конструкција Димензии: 3 метра Форма: круг Совршен за двор, балкон, градина и базен
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805715 Категории ,
Погледни кошничка