28522.png

ЧАДОР ЗА СОНЦЕ 3м 093-338

3,990.00ден

Димензии: 2,75м Материјал: метал, полиестер - платно Чадорот има копче за ориентација и постигнување ефикасна заштита кога сонцето е ниско Форма: круг Совршен за: двор, балкон, градина и плажа
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805716 Категории ,
Погледни кошничка