37729.png

ШОПИНГ КОЛИЧКА О-7312

650.00ден

Димензии: висина -47см ширина-24 см должина-52 см Материјал: пластика Достапна во две бои
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806258 Категории ,
Погледни кошничка