27193.png

ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ХБ-Х 03Р

950.00ден

Лесен за монтирање Издржливост - 75кг. Прилагодлив нагоре и надолу „+ -“ 15 32-60’ Материјал: метал
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011926 Категорија
Погледни кошничка