27192.png

ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ХБ-Х 03Ф

800.00ден

32-52’ Лесен за монтирање Издржливост максимум-70кг. Прилагодлив нагоре и надолу „+ -“ 15 Материја: метал
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011964 Категорија
Погледни кошничка