27195.png

ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ХБ-Х 04Р

900.00ден

Лесен за монтирање До 42’ Ротација: 90° Издржливост: максимум до 35кг. Прилагодлив нагоре и надолу „+ -“ 15 Материјал: метал
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011933 Категорија
Погледни кошничка