27199.png

ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ХБ-Х 06ЛЦД

2,550.00ден

До 65’ Лесен за монтирање Материјал: метал Издржливост: максимум до 70кг. Прилагодлив нагоре и надолу „+ -“ 15
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016143 Категорија
Погледни кошничка